CuraZyme Vital emésztőenzim - 30 db
Szerezhető hűségpontok: | 0 |
Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
Leírás
10 speciális vegán enzim
Gyengéd támogatás a fehérjék, szénhidrátok, zsírok és rostok lebontásához
Tartalmazza a CuraBlend™ proteázokat, amilázokat és lipázokat
A CuraBlend enzimek az emésztőrendszer minden pH-értékén aktiválódnak, legyen az savas vagy lúgos
Az MCT Accelerator felgyorsítja az enzimaktivitást
Különféle emésztési problémákat kezel, beleértve az emésztési zavarokat, puffadást, szelet és székrekedést
Kis kapszula méretű, alkalmas az egész család számára
Vegán, paleo, keto és kóser barátságos
Gluténmentes, tejmentes, szójamentes, GMO-mentes
Nincsenek kötőanyagok, töltőanyagok vagy csomósodást gátló anyagok
Tudományosan kutatott összetevők
Enzimaktivitási szintre tesztelve
Információ
Az egészséges emésztés kulcsa az immunrendszer megfelelő működéséhez, az energiaszint maximalizálásához és a táplálékból történő tápanyagfelvétel fokozásához. Sok ember nem termel elegendő enzimet az elfogyasztott élelmiszerek teljes megemésztéséhez. Az életkor, a stressz, az emésztési zavarok és bizonyos gyógyszerek mind megzavarhatják a szervezet saját enzimtermelését, megnehezítve az emésztést.
A CuraZyme™ Vital 10 gyógyszeripari minőségű emésztőenzim speciális keveréke, amely az MCT-t gyorsítóként használja. A CuraBlend kulcsfontosságú összetevői mellett az MCT gyorsító nemcsak jelentősen felgyorsítja ezt a gyengéd enzim formulát, hanem növeli az emésztőenzimek hatékonyságát is.
A gyomor felső részének emésztésének beindítására készült CuraZyme Vital szinergikusan működik a szervezet saját enzimjeivel, így biztosítva a tápanyagok elérhetőségét. Ha minden étkezést CuraZyme kapszulával egészít ki, az jelentősen megváltoztathatja az emésztőrendszer egészségét.
Csökkentse az emésztési kellemetlenségeket
Az emésztőrendszer egészségügyi problémáinak többsége enzimhiányra vezethető vissza, akár az emésztőrendszerünk pH-értéke miatt (akár erősen savas gyomrunk, akár lúgosabb vékonybelünk), a velünk született genetika, környezeti méreganyagoknak való kitettség, vagy ha 30 év felettiek vagyunk, amikor szervezetünk természetes emésztőenzim-termelése gyorsan csökkenni kezd.
A CuraBlend™ különbség
Az emésztőenzimeket az emberi emésztőrendszer pH-ja aktiválja és deaktiválja, hogy szabályozzák, mikor és hol történik az emésztés. A modern életvitel, az emésztési problémák, a környezeti szennyező anyagoknak való kitettség vagy a gyógyszerek szedése megváltoztathatja emésztőrendszerünk pH-értékét, ezáltal kikapcsolja természetes emésztőenzimeink működését.
A CuraZyme termékekhez beszerzett emésztőenzimek nagyon stabilak, ellenállnak a gyomorsav okozta károsodásoknak, és a gyomor-bél traktus teljes pH-tartományában hatékonyak. Mivel ez a pH a nagyon savastól a lúgosig változik, fontos, hogy olyan termékeket válasszunk, amelyek modern technológiákat alkalmaznak, mint például a CuraBlend™ eljárás, amely gondosan kiválasztja a proteázok, amilázok és lipázok többféle változatát, és összekeveri ezeket az izoenzimeket, így hatékonyan lebontja a fehérjéket. , szénhidrátok és zsírok, függetlenül attól, hogy az enzimek milyen pH-jú környezetben dolgoznak.
Adagolási utasítások
Felnőtteknek: Vegyen be napi 1 kapszulát étkezés közben, vagy kezelőorvosa vagy egészségügyi szakember utasítása szerint. A legjobb eredmény elérése érdekében a kapszulát minden étkezés első falatjával vegye be, hogy a kiegészítő enzimek a lehető leghamarabb működni tudjanak az ételen.
8 év feletti gyermekeknek: Ha gyermeke biztonságosan le tudja nyelni a kapszulát, vegyen be napi 1 kapszulát étkezés közben, vagy orvosa vagy egészségügyi szakembere utasítása szerint. Ha gyermeke nem tudja könnyen lenyelni a kis kapszulát, csavarja ki a kapszulát, és szórja a tartalmát a hideg ételre.
Emésztőenzim-kutatás
Ghodeif AO, Azer SA. (2022) „Pancreatic Insufficiency” Treasure Island (FL): StatPearls Publishing; PMID: 32310386.
Goodman, B.E. (2010) „Betekintés a főbb tápanyagok emésztéséhez és felszívódásához emberekben”, Advances in Physiology Education, 34(2), 44–53.
Ianiro, G. et al. (2016) „Emésztőenzim-kiegészítés gasztrointesztinális betegségekben”, Current Drug Metabolism, 17(2), 187–193.
Park, S. Y. és Rew, J. S. (2015)." Hasznos-e a magas zsírtartalmú étkezés előtti lipázpótlás a funkcionális dyspepsiában szenvedő betegek számára?”. Bél és máj, 9(4), 433–434.
Suarez, F. (1999) „Digestive Diseases and Sciences”, 44(7), 1317–1321.
Venkatesh P, Kasi A. (2022) „Pancrelipase Therapy” In: StatPearls [Internet]. Treasure Island (FL): StatPearls Publishing; PMID: 30521237.